Pošalji prijatelju

Senior .NET Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • InfoDom d.o.o. za telematiku, trgovinu i građenje
  • Adresa: A. Žaje 61, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.infodom.hr

InfoDom d.o.o. je osnovan 1993. godine, jedna je od vodećih hrvatskih tvrtki na području poslovnog upravljanja, konzalting usluga, digitalizaciju poslovnih procesa, dizajna, razvoja i primjene softverskih platformi.
Zahvaljujući bogatom iskustvu na domaćim i međunarodnim projektima te velikom broju certificiranih stručnjaka, zajedno s klijentima radimo na rješavanju problema i stvaranju novih vrijednosti. Osim na hrvatskom tržištu, s tvrtkama u vlasništvu, prisutni smo i u zemljama regije i Europskoj uniji. Surađujemo sa svjetskim vodećim tehnološkim principalima: IBM, Microsoft, Oracle te partnerima za „Open Tehnologije“.
Pridruži nam se. Sve što danas znamo, vjerujemo i imamo iskustva nije dovoljno. Zato tražimo upravo tebe sa tvojim sposobnostima.

Opis posla

- dizajn i razvoj .NET aplikacija
- izrada idejnog rješenja, specifikacija arhitekture rješenja, izrada izvedbene dokumentacije
- razvoj novih rješenja, implementacija i unapređenje postojećih rješenja korištenjem modernih tehnologija

Uvjeti

Poželjne vještine i iskustvo:
- diplomirani inženjer ili informatičar iz područja tehničkih i/ili prirodnih i/ili društvenih znanosti, sveučilišni ili stručni studij 300 ECTS bodova
- minimalno 3-5 godina iskustva u razvoju .NET aplikacija
- napredno poznavanje C# programskog jezika, Visual Studio alata i ASP.NET WebAPI
- odlično poznavanje objektno orijentiranog programiranja, osnovnih design patterna s praktičnim iskustvom
- dobro poznavanje SQL-a i relacijskih baza podataka (Microsoft SQL Server)
- iskustvo u radu sa ALM alatima (Team Foundation Server, Azure DevOps)
- napredno znanje engleskog jezika
- samostalnost u radu, odgovornost, samoinicijativnost i fleksibilnost
- izražene organizacijske sposobnosti, od planiranja do realizacije zahtjeva

Vaše prednosti:
- dobro poznavanje HTML5, CSS, Angular.js, Angular
- poznavanje UML-a
- položeni Microsoft certifikati
- iskustvo u integraciji s API-ima drugih sustava i rad sa web servisima
- napredno poznavanje SQL-a i relacijskih baza podataka
- poznavanje MS Azure okoline (AppServices, Azure Database…)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- nagrađivanje sukladno rezultatima rada i iskustvu
- mjesečne nagrade za iznadprosječne rezultate
- kontinuirano usavršavanje i profesionalni razvoj
- izgradnja osobnog brenda zaposlenika kroz sudjelovanje i nastup na stručnim konferencijama, predavanja na akademiji, objave stručnih radova
- klizno radno vrijeme
- za ostalo: prijavi se

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.