Pošalji prijatelju

Grafički dizajner (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- samostalni rad na nekoliko različitih, domaćih i stranih projekata istovremeno, uz odgovornost za poštivanje rokova
- kreiranje kreativnih grafičkih rješenja i grafičke pripreme u skladu sa vizualnim standardima
- razvoj novih kreativnih ideja i implementiranje novih dizajnerskih rješenja
- izrada brošura, ilustracija, ikona, infografika, logotipa, vizualnih identiteta i posebno PowerPoint prezentacija

Kao suradnik/ca u Tosh designu najviše ćeš raditi na PowerPoint prezentacijama naprednijeg dizajna što obuhvaća postavljanje custom layouta, implementaciju fotografija, odabir optimalnog fonta, izradu originalnih grafičkih rješenja za infografike, grafove i pozadine, a završni rezultat mora odavati dojam digitalne brošure. Od ostalih dizajnerskih poslova bavimo se dizajnom web stranica, kreiranjem vizualnog identiteta i izradom logotipa, kreiranjem klasičnih i vektorskih ilustracija, prijelomom kataloga te dizajnom brošura, oglasa i ostalih promotivnih materijala.

Uvjeti

- napredno poznavanje Adobe paketa: InDesign, Photoshop, Illustrator
- dobro poznavanje engleskog jezika, jer je većina projekata na engleskom jeziku
- sposobnost brze izrade kreativnih rješenja projektnih zadataka
- odlične organizacijske vještine
- odgovoran i temeljit pristup izvršavanju zadataka

Tosh design je mali kreativni studio koji radi na velikim projektima i traži pojačanje - nekoga tko će svoje kreativno razmišljanje pretočiti u vrhunska dizajnerska rješenja, a uz to je organiziran, ima odlične dizajnerske vještine i oko za detalje, može samostalno odrađivati projekte, nema problema sa multitaskingom i rokovima, zna se prilagoditi novom okruženju i potrebama klijenta.

Zbog toga je nužno da imaš iskustva u grafičkom dizajnu, odlično se koristiš Adobe Creative Suiteom i grafičkim aplikacijama, prije svega InDesign, Photoshop i Illustrator. Iako je najveći dio naših projekata vezan uz PowerPoint prezentacije, od idealnog kandidata ne očekujemo napredno poznavanje PowerPointa, jer znamo da se program vrlo brzo savlada.

Tražimo odličnog dizajnera/icu koji brzo razmišlja, još brže radi i želi steći nove vještine.

Kako nam možeš dokazati da si to upravo ti? Uz životopis priloži i portfolio svojih radova u PDF-u ili link na objavljene projekte do 09.10.2019. U sklopu selekcijskog postupka, odabrani kandidati će dobiti i dizajnerski zadatak na engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, Photoshop

Što nudimo

- osmosatno radno vrijeme sa slobodnim vikendima
- opuštenu i kreativnu radnu atmosferu
- mogućnost stjecanja novih znanja i vještina na području grafičkog dizajna
- dodatne stimulacije za odlično odrađene projekte i vrlo dobre rezultate

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.