Pošalji prijatelju

Zaštitar / čuvar (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • VICUS d.o.o. za poslovanje nekretninama

Opis posla

VICUS d.o.o. Osijek, Gundulićeva 5, prima u stalni radni odnos više zaštitara / čuvara (m/ž).

Uvjeti

- zaštitarska ili čuvarska licenca i vozačka dozvola
- čestitost i lojalnost

Prednost će imati kandidati s preporukom.

Ponudi molimo priložiti detaljan životopis, presliku dokumenata kojima se dokazuje ispunjavanje navedenih uvjeta i potvrdu o nekažnjavanju. Nepotpune i ponude koje ne ispunjavaju navedene uvjete neće se razmatrati.

Cijenje ponude možete dostaviti na adresu: P.P 97 Osijek ili putem linka za prijavu.

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radno vrijeme u skladu s Zakonom i Ugovorom
- izvanredne radne uvjete i radno mjesto u centru grada
- redovita primanja od 5.000 do 8.000 kn
- isplata Božićnice i Uskrsnice te naknade za godišnji odmor

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 8000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Osječko-baranjska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.