Pošalji prijatelju

Radnik na održavanju teretnih vozila - automehaničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • e-Kolektor društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu
  • Adresa: Slavonska avenija 58, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ekolektor.com/

e-KOLEKTOR d.o.o. je poduzeće specijalizirano za gospodarenje otpadom. Raspolažemo s više od 200 osposobljenih i educiranih djelatnika te svim tehničkim sredstvima potrebnim za kvalitetno gospodarenje otpadom na području cijele Republike Hrvatske.

Naša misija je osigurati vrhunsku kvalitetu usluga za naše korisnike u postupku sakupljanja, obrade i zbrinjavanja otpada te stvarati dodatne vrijednosti kvalitetnih sekundarnih sirovina koje se vraćaju u proizvodni proces s ciljem zaštite okoliša te zadovoljenja potreba korisnika.

Opis posla

Izvođenje svih radova na održavanju i popravljanju vozila (teretnih):
- redovno servisiranja vozila
- vršenje popravaka vozila
- dijagnosticiranje kvarova
- organizacija i kontrola izvedbe radova
- rješavanje reklamacija
- briga o ispravnosti alata
- surađivanje sa skladištem rezervnih dijelova, servisnim savjetnicima i ostalim pretpostavljenima
- briga o dodijeljenim učenicima i njihovom stručnom usavršavanju
- briga o urednosti servisa
- ostali poslovi po nalogu nadređenog

Uvjeti

- SSS
- 5 godina iskustva
- poželjna vozačka dozvola B kategorije
- osnovno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Outlook)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.