Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik / komercijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka GWAY PROMO d.o.o. se više od 10 godina bavi prodajom i proizvodnjom promotivnih materijala i poslovnih poklona.

Opis posla

Zbog povećanja opsega poslovanja tražimo poduzetne, savjesne i komunikativne osobe koje žele biti dio našeg tima.

Opis posla:
- prodaja
- komunikacija s klijentima tvrtke
- pronalaženje novih klijenata
- prodaja promotivnih materijala i poslovnih poklona (www.poslovni-pokloni.net)
- izvještavanje o situaciji kod klijenata, postignutim rezultatima i postavljanje prijedloga za napredovanje
- proširenje baze klijenata i istraživanje tržišta

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- visoka motiviranost i odgovornost
- izražene komunikacijske, prezentacije i prodajne vještine
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
- poželjno znanje engleskog jezika
- aktivan vozač (B kategorija)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- službeni automobil
- mobitel

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.