Pošalji prijatelju

Samostalni referent za poslove javne nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SEDRA consulting d.o.o.
  • Adresa: Uskopska 11, 10010 Zagreb

Opis posla

- poznavanje Zakona o javnoj nabavi i svih podzakonskih akata vezanih za javnu nabavu
- prikupljanje i priprema cjelokupne dokumentacije za izradu ponuda
- priprema i objava podataka u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH – predaja ponuda
- izrada dokumentacije koja prati procese i dokumentaciju sa strane Ponuditelja, uključivo pripremu ESPD-a
- sastavljanje dopisa tijekom postupaka i provedba aktivnosti do okončanja predmetnih postupaka

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- minimalno 3 godine radnog iskustva u poslovima javne nabave
- poželjno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Molimo kandidate koji ne ispunjavaju zahtijevane uvjete da se ne javljaju na oglas jer njihove zamolbe neće biti razmotrene.

Ako zadovoljavate uvjete potrebna je dobra volja i želja za suradnjom. Javite nam se putem linka za prijavu do 23.09.2019.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radni odnos se zasniva na određeno
- radno vrijeme 08:00-16:00 sati

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.