Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za ICT infrastrukturu i podršku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Roto Dinamic d.o.o.

Kafić nije kafić ako u njemu nema našeg omiljenog pića! I to uvijek!
Pridružite se timu koji to čini mogućim!

Što Vam nudimo:

- rad u timu koji je otvoren, podržavajući i uvijek spreman pomoći
- mogućnost da pokažete znanja i vještine u kojima ste stručni i iskusni
- mogućnost da naučite puno novih stvari i da napredujete
- stimulativna primanja i nagrađivanje dodatnog doprinosa u radu
- regres, božićnica, uskrsnica, dar za djecu

Tražimo iskusne, ali i one željne učenja!

Otvoreno radno mjesto:

Stručni suradnik za ICT infrastrukturu i podršku (m/ž) - Prijava

Sažetak radnog mjesta:

Prva točka pomoći korisnicima vezano za računala, periferne uređaje te poslovne aplikacije. Briga o kontinuitetu poslovanja kroz nadzor informatičke opreme te prevenciju incidenata u skladu s najboljom IT praksom.

Opis radnog mjesta:

  • Rješavanje korisničkih zahtjeva i pružanje podrške putem emaila, telefona ili izlaskom na teren; povremeno dežurstvo izvan radnog vremena.
  • Instalacija, održavanje i evidencija klijentske opreme (desktop i laptop računala, tableti, handheld terminali).
  • Administriranje poslovnih aplikacija (instalacije, otvaranje korisničkih računa).
  • Administriranje Windows Server (AD/DNS/DHCP/WSUS/Hyper-V cluster) i Linux CentOS/Ubuntu
  • Nadzor i briga o sigurnosnom kopiranju podataka te usklađenosti sa definiranim sigurnosnim politikama.

Uvjeti:

  • Napredno znanje o Windows operacijskim sustavima te osnovno poznavanje Linux OS
  • Poželjno poznavanje nekog skriptnog jezika (powershell, batch, bash)
  • Sposobnost rješavanja problema; samostalnost u radu
  • Komunikativnost; sposobnost objašnjavanja problema i rješenja s ne-tehničkim korisnicima

Prednost:

  • MCSA Windows Server

Opći uvjeti

  • Engleski jezik
  • Vozačka B kategorije
  • Minimalno 1 godina dana na istom ili sličnom poslu

Datum početka: 09/2019

Zašto smo mi pravi tim za Vas?

Naš posao je vrlo dinamičan jer želimo uvijek biti tu za naše kupce! S obzirom da našim klijentima pomažemo kreirati zadovoljstvo njihovih gostiju izuzetno nam je bitno da se i sami u našem radnom okruženju osjećamo, ne baš kao gost, ali kao vrlo zadovoljan domaćin. :) Ako vam se ta slika čini primamljivom javite nam se!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.