Pošalji prijatelju

Poslovni tajnik / podrška prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tehnoinvest Zagreb d.o.o.
  • Adresa: Hrastovička 70, 10250 Zagreb

Opis posla

Poduzeće TEHNOINVEST ZAGREB d.o.o. generalni uvoznik i distributer njemačkog proizvođača profesionalnih perilica Winterhalter, nudi zaposlenje odgovornim, motiviranim i stručnim osobama na radnom mjestu:

Poslovni tajnik / podrška prodaji (m/ž) u Zagrebu.

Opis posla:
- praćenje, organizacija i koordiniranje administrativnih poslova društva u cilju nesmetanog svakodnevnog funkcioniranja društva
- odgovaranje na dolazne pozive, preusmjeravanje poziva
- priprema poslovnih dopisa i ponuda, drugi administrativni poslovi, koordinacija s drugim odjelima: računovodstvom, prodajom i servisom
- prijem, organizacija i sistematizacija dokumentacije i izvješća za računovodstvo
- naručivanje i praćenje potrošnje uredskog materijala i sl.
- obavljanje manjih zadataka izvan ureda (odlazak na poštu, banku, poreznu i sl.)
- recepcijski poslovi, doček stranaka
- obavljanje rezervacija za putovanja
- podrška odjelu prodaje u smislu izrade ponuda, natječajne dokumentacije, pripreme sajmova
- podrška logistike u smislu organizacije prijevoza robe i distribucije
- održavanje poslovnog prostora urednim i organiziranim

Uvjeti

Kvalifikacije / osobine kandidata:
- viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik, stručni specijalist, visoka stručna sprema, magistar struke (ekonomskog ili srodnog smjera)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poželjno znanje drugog jezika: njemački
- snalaženje u MS Office okruženju - Excel, Word, Power Point i dr.
- vozačka dozvola B kategorije
- visoki nivo komunikacijskih vještina
- izvrsne organizacijske sposobnosti
- pedantnost, organiziranost, usmjerenost na prioritete i rokove, odgovornost

Životopis i presliku diplome uz motivacijsko pismo (molbu za natječaj) pošaljite putem linka za prijavu do 24.09.2019.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovna stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.