Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poduzeće Euroton d.o.o. posluje preko 20 godina u Sloveniji kao jedan od tržišnih lidera u segmentu promotivnog tekstila i auto dijelova. 2015 godine se proširuje na područje Hrvatske gdje tvrtka Euroton International d.o.o. ima otvorene dvije poslovnice, u Rijeci i Zagrebu. Za sada brojimo 15 zaposlenika.

U segmentu promotivnog tekstila distribuiramo svjetske brendove Fruit of the loom, Gildan, Stedman, Result, Slazenger, Tee Jays, Eurowear, Elevate, Spiro, B&C, Atlantis.

Opis posla

Radno mjesto za koje raspisujemo natječaj obuhvaća:
- veleprodaju tekstilnih i drugih promotivnih proizvoda kao i organizaciju aplikacije prema upitima kupaca, planiranje prodajnih, po potrebi i nabavnih aktivnosti na domaćem tržištu,
- komunikaciju s kupcima, zadržavanje postojećih kupaca i pronalaženje novih
- samostalnost u radu
- izradu upita, ponuda, narudžbi, faktura, te prezentacija za kupce - ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca
- moguća povremena putovanja u Sloveniju na sastanke

Uvjeti

- VŠS/VSS odgovarajućeg smjera, SSS će se razmotriti ukoliko postoji višegodišnje iskustvo u veleprodaji
- radno iskustvo u veleprodaji, po mogućnosti iskustvo u segmentu veleprodaje tekstila ili barem određenog dijela navedenog asortimana u opisu posla
- prednost je pored engleskog jezika poznavanje još jednog jezika
- poželjno poznavanje tržišta navedenog asortimana
- izražajne prodajne i komunikacijske vještine (vještina pregovaranja)
- proaktivan pristup poslu i organizacijske vještine
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u stabilnoj tvrtki
- kontinuirano učenje i unapređenje vlastitih znanja i vještina
- službeni mobitel i ostale pogodnosti potrebne za izvršavanje posla
- korištenje službenog automobila u poslovne svrhe
- dinamičan posao i ugodna radna sredina
- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.