Pošalji prijatelju

IT specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Significo d.o.o.

Significo Grupa jedna je od predstavnica nove generacija poslovnih organizacija. Odlikuju nas dinamika, inovativnost i strast. Naš moderni komunikacijski centar prepoznale su mnoge poznate korporacije s kojima ostvarujemo izvrsne rezultate. Poslujemo s ciljem da klijentima kroz individualni pristup pružimo profesionalna rješenja naših poslovnih partnera. Danas imamo više od 200 zaposlenika i planiramo daljnji rast u svim segmentima poslovanja.

Samostalnost i organiziranost su ti jače strane?

Voliš dinamično okruženje? Onda je Significo grupa pravo mjesto za tebe!

Mjesto rada: Zagreb, Banjavčićeva ulica 22

Opis posla:

  • Postavljanje i osposobljavanje računalnih radnih stanica i ostale ICT opreme
  • Provjera i osiguravanje funkcionalnosti računalnog hardvera i infrastrukture
  • Instalacija software-a i konfiguriranje prema odgovarajućim specifikacijama
  • Razvoj i održavanje lokalnih mreža uz optimizaciju performansa
  • Pružanje sigurnosti i zaštita privatnosti mrežnih i računalnih sustava
  • Prijenos znanja i uputa o načinu rada i upravljanju računalnom opremom i software-om
  • Organizacija i planiranje nadogradnje i održavanja sustava
  • Dijagnosticiranje greški i otklanjanje poteškoća
  • Utvrđivanje nedostataka računalnih ili mrežnih sustava, vođenje zapisnika o popravcima i planiranje daljnjeg održavanja

Što očekujemo:

  • VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
  • Iskustvo u istim ili sličnim poslovima u trajanju od minimalno 1 godine
  • Spremnost na učenje
  • Strpljenje, ljubaznost i pozitivan stav
  • Samostalnost, organiziranost i usmjerenost na rezultat
  • Poznavanje računalne i mrežne opreme
  • Poznavanje osnova programiranja
  • Znanje engleskog jezika

Prednosti koje nudimo:

  • 5-dnevni radni tjedan
  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo
  • Rad u dinamičnom i kolegijalnom timu
  • Učenje i razvoj vezan na ICT rješenja i procese na području auto industrije, telekomunikacija, područja najvećih maloprodajnih lanaca, osiguranja, bankarstva, turizma i mnogih drugih

Pošalji nam svoj životopis na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu do 24.09.2019.

Čekamo te! Raditi kod nas znači pripadati!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.