Pošalji prijatelju

Tehničko prodajni savjetnik za objektne poslove (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Croatia, Adhesive Technologies

HENKEL IS FOR THOSE WHO STEP UP. DO YOU?

U Henkelu, možeš napraviti razliku i ostvariti svoju karijeru! Zato imaš svoje projekte i preuzimaš odgovornost od početka. Naši unikatni brendovi na tržištima diljem svijeta otvaraju bezbroj prilika da slijedite svoja uvjerenja i istražite nove puteve. Ako imaš poduzetnički duh koji ti dozvoljava da razmišljaš izvan okvira - iskoristi priliku i oblikuj digitalnu budućnost zajedno s nama.

OPIS POSLA

  • Stvaranje novih i održavanje postojećih dugoročnih odnosa s kupcima
  • Dogovaranje i koordiniranje projektnih poslova
  • Pregovaranje tendera i ostvarivanje prodaje prema dogovorenim pravilima i uvjetima
  • Savjetovanje, osiguravanje post-prodajne tehničke usluge i pre-sales tehničke asistencije te treninga o proizvodima iz asortimana
  • Praćenje objekata, izvođača, projektanata i arhitekata, podrška i školovanje prodajne službe u tehničkom segmentu
  • Educiranje prodajnog tima

POTREBNE VJEŠTINE:

  • Visoka ili Viša stručna sprema - Fakultet Građevine ili Arhitekture
  • Prodajno iskustvo u radu s izvođačima i investitorima
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva u struci - iskustvo rada s građevinskim materijalima/ tehničkim rješenjima
  • Razvijene pregovaračke i komunikacijske vještine
  • Znanje engleskog jezika i korištenje MS Office paketa
  • Timski duh, proaktivnost, fleksibilnost
  • Analitičke te sposobnosti postizanja rezultata
  • Vozačka dozvola B kategorije

Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

Ako ste spremni za novi poslovni izazov i ispunjavate navedene zahtjeve, molimo Vas prijavite se putem linka za prijavu do 25.09.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.