Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o. za ekonomske i poslovne usluge
  • Adresa: Ulica kneza Branimira 24, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.atalian.hr

Atalian Global Services Croatia d.o.o. dio je grupe koja djeluje u 33 zemlje u svijetu sa 32 000 klijenata, 125 000 zaposlenih i godišnjim prometom od 3 milijarde €.

Posjedujemo 30 godišnje iskustvo na području komercijalnog, tehničkog i infrastrukturnog upravljanja nekretninama te pruža integralna rješenja facility managementa i cjelovitog upravljanja nekretninama, u skladu s potrebama poslovanja uspješnih poduzeća i zahtjevima modernog dinamičnog tržišta. U Hrvatskoj poslujemo već 30 godina sa 1.800 zaposlenih, 300 klijenata i na preko 700 lokacija.

Opis posla

- kontiranje i knjiženja svih vrsta ulaznih/izlaznih/internih dokumenata
- Kontrola PDV-a i obveza plaćanja po PDV-u
- Priprema dokumentacije za plaćanje i provođenje plaćanja/obračunskih plaćanja
- raspodjela troškova i prihoda prema internim pravilima izvještavanja
- osiguranje izrade i dostavljanje pravovremenih, potpunih i točnih računovodstvenih informacija
- evidencija i knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- likvidiranje ulaznih i izlaznih računa
- vođenje blagajničkog poslovanja
- izrada raznih statističkih i drugih izvještaja za interne i eksterne potrebe
- praćenje i primjena relevantnih propisa

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.