Pošalji prijatelju

Administrator nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TEH-CUT d.o.o. za proizvodnju, tehnološke usluge i trgovinu
  • Adresa: Škorpikova ulica, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.teh-cut.hr

TEH-CUT grupa (TEH-CUT i Jedinstvo PNO) jedna je od najsuvremenijih tvornica u regiji na području alatničarstva (kalupi za preradu polimera i tlačno lijevanje Al), CNC-strojne obrade i izrade kompleksnih strojnih dijelova. Razvila se iz obrta (osnovanog 1990. godine) u fleksibilno poduzeće na visokom tehnološkom nivou čiji proizvodi imaju referencu u skoro svim zapadno europskim zemljama i SAD-u. Svoj položaj na tržištu postigla je zahvaljujući 25-godišnjem kontinuiranom razvoju i stečenom iskustvu te kontinuiranom ulaganju u moderne tehnologije, odnose s kupcima i ljudske potencijale. Danas zapošljavamo više od 80 visoko kvalificiranih radnika.

Svi naši poslovi su dinamični jer se ne radi o visokoserijskoj već o pojedinačnoj i maloserijskoj, specijaliziranoj proizvodnji. Naša vizija je automatizacija proizvodnih procesa i približavanje Industriji 4.0. Svakodnevno koristimo najnovije CAD-CAM digitalne tehnologije i strojeve (4-osna elektroerozija, 5-osno brušenje alata, 5-osno glodanje, 3-D mjerenje, 3-D skeniranje) kroz koje naši zaposlenici mogu kontinuirano unaprjeđivati svoja znanja i vještine.

U ovom trenutku imamo potrebu za zapošljavanjem Administratora nabave.

Opis posla

Poslovi administratora nabava uključuju većinom poslove iz područja nabave, te određene administrativne poslove vezane uz prodaju i skladište. Dnevni zadaci uključuju:
- komunikaciju s dobavljačima, inozemnim i lokalnim
- pribavljanje ponuda prema zadanoj specifikaciji i izradu dokumentacije vezane uz proces nabave
- praćenje dostave naručene robe
- sudjelovanje u izradi izvještaja vezanih uz proces nabave
- fakturiranje i distribucija računa prema kupcima
- administrativno praćenje naplate računa
- vođenje i izrada dokumentacije potrebne za nesmetani protok robe (otpremnice, primke, izdatnice)

Uvjeti

- srednjoškolsko obrazovanje
- poželjno određeno iskustvo na sličnim poslovima
- organiziranost i preciznost u radu
- predanost i motivacija za obavljanje administrativnih zadataka
- poznavanje rada na računalo, posebni MS Office paketa
- dobro poznavanje engleskog jezika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

TEH-CUT grupa je stabilna tvrtka koja kontinuirano raste i povećava svoje poslovanje. Intenzivno ulažemo u znanja i tehnologiju te svojim zaposlenicima omogućavamo kontinuiran profesionalni razvoj kroz interne i eksterne edukacije. Svakom zaposleniku unutar Grupe omogućeno je napredovanje u poslu.

Grupa osigurava vrhunske radne uvjete od klimatiziranog radnog prostora, do organiziranog restorana za topli obrok. Lokacija je lako prometno dostupna s osiguranim parkiralištem. Poslovanje je organizirano u skladu sa standardima za upravljanje kvalitetom (ISO 9001) i upravljanje očuvanjem okoliša (ISO 14001) i zaštite na radu.

Ponosni smo što su neki od naših radnika zaposleni u Grupi preko 20 godina, a svako novo zapošljavanje smatramo međusobnom dugoročnom poslovnom suradnjom, unutar koje se svi razvijamo.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.