Pošalji prijatelju

Asistent uprave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

P.W.U. je jedna od vodećih tvrtki na području veleprodaje repromaterijala i opreme za grafičku industriju na području Hrvatske i zemljama u okruženju.

Partneri smo renomiranih zapadno-europskih proizvođača a politika kuće je gajiti partnerski i prijateljski odnos s kupcima i suradnicima.

Opis posla

Zbog značajnog rasta prodajnih aktivnosti i potencijala tražimo suradnike koji su željni pridružiti nam se u timu.

Vaše odgovornosti:
- asistencija upravi

Uvjeti

- napredno znanje jezika u govoru i pismu (njemački), prednost znanje engleskog jezika
- vladanje MS office paketa, s naglaskom na Excel
- izraženu organizacijsku sposobnost „multi tasking“-a, dinamičnost, komunikativnost i sklonost timskom radu

Ukoliko:
- ste željni stalno raditi na sebi kroz samoinicijativno učenje, školovanje kod ino-partnera
- vam nepoznanice nisu prepreka već izazov
- ste dinamična i komunikativna osoba

...onda vam to naša organizacija može pružiti.

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Rad u okruženju tvrtke perspektivnog razvoja koja ne ovisi samo o stanju na domaćem tržištu jer smo aktivni na 8 tržišta zemalja u okruženju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.