Pošalji prijatelju

Asistent uprave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Roto Dinamic d.o.o.

Kafić nije kafić ako u njemu nema našeg omiljenog pića! I to uvijek!
Pridružite se timu koji to čini mogućim!

Što Vam nudimo:

- rad u timu koji je otvoren, podržavajući i uvijek spreman pomoći
- mogućnost da pokažete znanja i vještine u kojima ste stručni i iskusni
- mogućnost da naučite puno novih stvari i da napredujete
- stimulativna primanja i nagrađivanje dodatnog doprinosa u radu
- regres, božićnica, uskrsnica, dar za djecu

Tražimo iskusne, ali i one željne učenja!

Otvoreno radno mjesto:

Asistent uprave (m/ž) - Prijava

Opis radnog mjesta:

  • organizacija i koordinacija poslovno-administrativnih aktivnosti te podrška radu ureda Uprave
  • izrada prezentacija na hrvatskom i engleskom jeziku
  • prevođenje raznih dokumenata s hrvatskog na engleski i obrnuto
  • obavljanje poslovne korespondencije
  • priprema izvještaja i prezentacija za potrebe Uprave
  • naručivanje potrošnog materijala

Uvjeti:

  • izvrsno poznavanje rada na računalu, MS Office paketa (Excel i Power Point posebno!)
  • engleski jezik - nužna C1 razina
  • izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti, sposobnost rješavanja problema, sklonost timskom radu

Samo kandidati koji zadovoljavaju tražene uvjete bit će pozvani na testiranje. Testiranje će uključivati potrebne kompetencije za radno mjesto te znanja iz engleskog jezika.

Datum početka: 09/2019

#komunikativnost #profesionalnost #osobniintegritet #timskiigrac #proaktivnost #odgovornost #radnaracunalu

Zašto smo mi pravi tim za Vas?

Naš posao je vrlo dinamičan jer želimo uvijek biti tu za naše kupce! S obzirom da našim klijentima pomažemo kreirati zadovoljstvo njihovih gostiju izuzetno nam je bitno da se i sami u našem radnom okruženju osjećamo, ne baš kao gost, ali kao vrlo zadovoljan domaćin. :) Ako vam se ta slika čini primamljivom javite nam se!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.