Pošalji prijatelju

Zaštitar / Čuvar (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Opis posla

Zapošljavamo više izvršitelja (m/ž) za obavljanje poslova zaštitara / čuvara na zračnoj luci Franjo Tuđman u Zagrebu. Biti ćete zaduženi za nadzor i ophodnju, auto patrolu perimetra zračne luke te ostale poslove vezane uz provođenje zaštitnih mjera na zračnoj luci.

Uvjeti

- dopuštenje (licenca) za zaštitara je prednost, ali ne i uvjet
- poznavanje engleskog jezika je prednost, ali ne i uvjet
- vozačka dozvola B kategorije je prednost, ali ne i uvjet

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- plaću veću od tržišnog prosjeka, plaćenu po odrađenom satu rada
- redovna primanja
- stimulativni dodatak na plaću
- mogućnost napredovanja - školovanje i certificiranje za obavljanje poslova zaštitnih pregleda putnika i njihove ručne prtljage
- dinamično okruženje
- školovanje i licenciranje za one bez zaštitarske/čuvarske licence
- plaćene troškove prijevoza do iznosa ekvivalentnom 2. zoni ZET-a
- za one koji su u mirovini: mogućnost zapošljavanja na pola radnog vremena uz zadržavanje pune mirovine
- radno vrijeme sukladno radnom vremenu Zračne luke

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.