Prodavač u specijaliziranoj trgovini medicinskih proizvoda (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Stoma medical već je 27 godina vodeća tvrtka u svojim zastupničkim programima medicinskih proizvoda.

U postizanju tog cilja, služimo se spregom znanja, kvalitete proizvoda, edukacijama i uslugama koje nudimo zdravstvenim djelatnicima i korisnicima naših proizvoda, čime se unaprijeđuje razina zdravstvene skrbi i kvaliteta života korisnika i ostvaruju poslovni ciljevi.

Opis posla

- savjetovanje kupaca i korisnika pomagala
- naručivanje, prodaja i/ili izdavanje medicinskih proizvoda i ortopedskih pomagala na potvrdu HZZO-a
- obrada potvrda HZZO-a i računa u specijaliziranoj prodavaonici medicinskim proizvodima i ortopedskim pomagalima ( Ozaljska 148, Zagreb )
- rad u programskom rješenju Eskulap 2000 povezanom na CEZIH

Uvjeti

- farmaceutski/a tehničar/ka s položenim stručnim ispitom ili medicinska sestra / medicinski tehničar
- prethodno iskustvo u maloprodaji medicinskih proizvoda i ortopedskih pomagala ili u ljekarni, kao i znanje rada u Eskulap-u su prednost
- odgovornost, točnost, komunikativnost, empatija prema korisnicima
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju
- edukaciju o medicinskim proizvodima i ortopedskim pomagalima i njihovoj pravilnoj primjeni
- edukaciju za rad na licenciranim programskim rješenjima
- po isteku ugovora na određeno vrijeme postoji mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme
- mogućnost ostvarivanja dodatnog bonusa za izvršenje dogovorenih prodajnih ciljeva

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.