Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Sveti Ivan Zelina

Rok prijave:

  • HERMI, d.o.o.
  • Adresa: Obrež Zelinski 51, 10380 Sv. I. Zelina
  • Telefon: +385 1 201 4927
  • Web: https://hermi.hr/

Poduzeće Hermi d.o.o. vodeći je proizvođač gromobranske opreme I prenaponske zaštite, kabelskih polica I konstrukcija za sunčane elektrane.

Opis posla

- primanje i izdavanje proizvoda iz skladišta i drugi skladišni poslovi
- dostava proizvoda kupcima
- odgovornost za materijal u skladištu, opremu, alat i pribor za montažu
- praćenje novosti iz djelokruga poduzeća, a pogotovo iz svog djelokruga rada i stalno usavršavanje
- održavanje čistoće radnog mjesta i okoliša

Uvjeti

- trogodišnje ili četverogodišnje obrazovanje tehničkog smjera (elektro, strojarstvo, građevinarstvo)
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u ugodnom i organiziranom okruženju
- dodatno usavršavanje unutra tvrtke
- mogućnost samostalnog i dinamičnog rada, gdje se promovira konstantni osobni i profesionalni razvoj pojedinca
- redovita i stimulativna mjesečna plaća

Radni odnos će biti sklopljen na određeno vrijeme s probnim radom, sa mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.