Pošalji prijatelju

Poslovni tajnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka EUROMARKT d.o.o., generalni zastupnik za HYSTER i MANITOU strojeve sa osnovnom djelatnošću prodaje, najma i servisa viličara više od 20 godina je prisutna na tržištu Republike Hrvatske. Višegodišnje iskustvo, ulaganje u kadrove i sredstva za rad rezultiraju konstantnim rastom poslovnih rezultata. Slijedom navedenog i vrlo uspješnoj poslovnoj godini 2019. godini te ugovorenim poslovima imamo potrebnu za proširenjem našeg tima.

Opis posla

- primanje stranki i podrška svim posjetiteljima ureda i tvrtke
- zaprimanje, evidentiranje i prosljeđivanje ulazne pošte
- arhiviranje dokumentacije i vođenje baza podataka

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- aktivno korištenje MS Office paketa
- znanje engleskog jezika
- komunikativnost, otvorenost i susretljivost

Pozivamo zainteresirane radnike koji ispunjavaju tražene uvjete za oglašeno radno mjesto da se prijave i pošalju svoj životopis najkasnije do 22.09.2019. godine isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
- redovita stimulativna mjesečna primanja
- ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost
- mogućnost rasta i napredovanja te stjecanje novih znanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.