Pošalji prijatelju

Zaštitar - tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kolnoa sustavi zaštite d.o.o. je dobro znano ime u Hrvatskoj kada su u pitanju sustavi tehničke zaštite. Primarni cilj tvrtke je pružanje usluga projektiranja, dobava i instalacija svih segmenata sustava tehničke zaštite na dinamičnom domaćem tržištu. U našem radu zastupamo pouzdanu opremu i komponente renomiranih svjetskih dobavljača koji nam omogućavaju izvedbe od osnovnih do najsofisticiranijih sustava, u skladu sa zahtjevima i potrebama klijenta.

Opis posla

Traži se zaštitar - tehničar (m/ž).

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva na poslovima tehničke zaštite
- posjedovanje licence zaštitar-tehničar

Ukoliko želite postati dio našeg tima, prijavite se na oglas.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.