Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • EUROPA 92 d.o.o.
  • Adresa: Dr.Franje Tuđmana 6, 10 431 Sveta Nedelja

Mi smo Europa 92 - vodeći zastupnik jeans brandova u Hrvatskoj

Već više od 20 godina uspješno hrvatskom tržištu donosimo najpoznatije svjetske jeans brandove: Levi's(r), Mustang, Wrangler, Lee, Gintonic, LTB, Broadway i Redskins. Osim jeans brandova u svojoj ponudi imamo i svjetski poznatu amsterdamsku modnu marku muške odjeće Scotch & Soda i ženske odjeće Maison Scotch. Posebno smo ponosni na našu vlastitu robnu marku ADtwenty koju stvaraju hrvatski dizajneri koji su ulažući svoje znanje, kreativnost, inovativnost i emocije, koristeći kvalitetne materijale i moderne krojeve stvorili prepoznatljivu i originalnu modnu marku koja je već pridobila svoje poklonike na hrvatskom tržištu.

Naša mreža monobrand i multibrand trgovina sastoji se od ukupno 35 prodajnih mjesta u raznim regijama Republike Hrvatske. Od 2013. godine prisutni smo kao ekskluzivni zastupnik modne marke Levi's(r) i u Sloveniji - Levi's(r) Store pronaći ćete u ljubljanskom Cityparku i Mariborskom EuroparkuPonosni smo na naših 200 zaposlenika koji svakodnevno ulažu vlastita znanja i sposobnosti kako bi doprinijeli uspjehu tvrtke kroz zajedničko nastojanje da svjetski poznate robne marke što više približimo hrvatskim potrošačima. Svoja ostvarenja u ovim nastojanjima okrunili smo i brojnim nagradama poput Zlatne Kune, Gazele i Zlatne bilance.

Opis posla

- zaprimanje i otpremanje robe prema kupcima ili centrima u regijama
- zaprimanje, utovar i istovar robe
- kontrola procesa u manipuliranju robe unutar skladišta
- pravilno rukovanje i manipuliranje robom
- pravovremeno otpremanje robe prema odredištima koji su propisani od strane poslodavca
- izvještavanje nadređenih o nepravilnostima

Uvjeti

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- ugovor na određeno s mogućnosti zasnivanja radnog odnosa na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.