Pošalji prijatelju

Vozač kamiona (m/ž)

Krapinsko-zagorska, Zagrebačka, Karlovačka županija

Rok prijave:

Opis posla

Traži se vozač specijalnog vozila za prijevoz komunalnog otpada/mali podizač (m/ž).

Opis posla:
- utovar i istovar robe dostavnim kamionom
- dostava robe
- briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
- odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Uvjeti

- radno iskustvo 1-3 godine je prednost, nije uvjet
- kategorije C, C+E, KOD95

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

C, C+E

Što nudimo

- rad na određeno s mogućnošću stalnog radnog odnosa
- puno radno vrijeme
- rad vikendom i praznikom po potrebi
- plaća po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.