Pošalji prijatelju

Zaštitar / čuvar / recepcionar (m/ž)

Zagreb, Varaždin, Umag, Rovinj, Medulin, Pula

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi vodeća je tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za pružanje usluga korporativne sigurnosti. Našim klijentima nudimo uslugu sigurnosnog prijevoza gotovine, zlata i drugih vrijednosti, obradu gotovog novca i pohranu vrijednosti u sigurnosne trezore, tjelesnu i tehničku zaštitu objekata i osoba, usluge facility managementa sve do opskrbe potrošnim bankarskim materijalima. Snagu nam daju vrijedni i motivirani zaposlenici zahvaljujući kojima je FINA GS 2015. godine uvrštena među 500 najboljih tvrtki u Hrvatskoj po stvaranju nove vrijednosti. Trenutno Fina GS zapošljava preko 700 djelatnika.

Opis posla

Tražimo više izvršitelja za obavljanje poslova zaštitara/čuvara/recepcionara (m/ž), poslova zaštite osoba i imovine.

Lokacija rada:
- Zagreb i šira okolica
- Varaždin i uža okolica
- Umag i uža okolica
- Rovinj i uža okolica
- Medulin i uža okolica
- Pula i uža okolica

Uvjeti

- prednost imaju osobe koje posjeduju licencu

Svi zainteresirani mogu se javiti na sljedeće načine:
- za Zagreb i Varaždin telefonskim putem na kontakt broj: +385 1 641 9012, radnim danom od 8 do 16 sati ili osobnim dolaskom (uz prethodnu najavu) na adresu Radnička cesta 182, Zagreb
- za Umag, Rovinj, Medulin i Pulu telefonskim putem na kontakt broj: +385 99 305 8293 ili osobnim dolaskom (uz prethodnu najavu) na adresu Giardini 5, Pula

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

za Zagreb i Varaždin na adresu Radnička cesta 182, Zagreb, 10000, za Umag, Rovinj, Medulin i Pulu na adresu Giardini 5, Pula, 52100

Što nudimo

- radni odnos na određeno/neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
- redovna primanja
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.