Pošalji prijatelju

Inženjer elektrotehnike / računarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AUTEGRA d.o.o., društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Garešnica
  • Web: http://www.autegra.hr

Autegra je inženjerska tvrtka koja se bavi projektiranjem i konzaltingom u industriji, s fokusom na procesnu industriju. Poslovanje se bazira na uslugama projektiranja, programiranja, puštanja u rad i testiranja industrijskih pogona na domaćim i inozemnim tržištima.

Zbog proširenja posla te u cilju osnaživanja našeg stručnog tima, tražimo dinamične i angažirane osobe, spremne na rad u visokoj industriji.

Opis posla

Tražimo inženjere elektrotehnike ili računarstva svih razina iskustva za projektiranje, programiranje, puštanje u rad i testiranje sustava automatizacije u industriji. To podrazumijeva projektiranje opreme u ePLAN-u ili Engineering Base-u, projektiranje logike za DCS i SCADA sustave u Siemens PCS7 / TIA alatima, Emerson DeltaV sustavu, kao i rad s IT bazama podataka (OPC historian serveri - Siemens, Rockwell, Wonderware, GE) automatizacijskih sustava.

Uvjeti

- inženjer elektrotehnike/računarstva VŠS/VSS
- poželjno iskustvo u projektiranju DCS i SCADA sustava
- spremnost na putovanje u inozemstvo i terenski rad (Europa)
- obvezno znanje engleskog (izvrsno) i njemačkog (napredno) jezika (u govoru i pismu)
- poželjno znanje na području elektrotehnike i kontrolnih sustava
- poželjno znanje rada u Siemens Step7 / PCS7 / TIA ili Emerson DeltaV sustavima
- znanje rada u Office aplikacijama

Ukoliko imate želju rada u mladom timu inženjera, fleksibilni ste što se radnog okruženja i radnog vremena tiče, želite biti dio visokih i najmodernijih tehnologija procesne industrije, želite doprinijeti svojim idejama u daljnjem razvoju tvrtke, hoćete napredovati u radnoj poziciji, pričate engleski i njemački jezik, spremni ste ići na teren po Europi i želite dobro zaraditi, javite nam se!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u mladom i dinamičnom timu
- fleksibilno radno vrijeme uz mogućnost rada od kuće
- stručno usavršavanje (školovanje unutar tvrtke i kod naših partnera)
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- stimulativna primanja
- prilika posjetiti zemlje Europe
- službeni mobitel i računalo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.