Pošalji prijatelju

Dizajnera interijera (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

  • Tissa d.o.o.

Tissa arhitektonski studio već gotovo 30 godina stvara i realizira projekte različitih tipologija koristeći interdisciplinarni pristup u kojem se susreću arhitektura i dizajn.
Naš dinamičan tim ima dugogodišnje iskustvo u izradi projekata u turizmu. Praćenjem posljednjih trendova i izradom originalnih rješenja utječemo na poslovni uspjeh naših klijenta te izravno doprinosimo prepoznatljivosti turističke destinacije.

Opis posla

Zbog znatnog rasta poslovanja tražimo kreativnu, odgovornu i motiviranu osobu za radno mjesto:

Dizajnera interijera (m/ž).

Opis posla:
- izrada idejnih i izvedbenih projekata interijera
- odabir opreme i materijala, dekoracija, identiteta i boja
- prezentacija idejnih rješenja
- aktivna suradnja u projektnom timu, s projektantima struka i s dobavljačima/proizvođačima
- poštivanje i pridržavanje internih smjernica, dinamike projekta i zadanih budžeta
- pridržavanje prostorno planskih uvjeta, važećih zakona, pravilnika i propisa
- izrada troškovnika
- izlasci na teren

Uvjeti

- VSŠ, VSS ili Magistar industrijskog dizajna ili dizajna interijera
- iskustvo rada minimalno 1-2 god, poželjno u turističkom sektoru
- poznavanje Archicad-a ili sličnog BIM programa, SketchUp, 3D vizualizacije
- kooperativnost i profesionalnost

Molimo da pošaljete svoj CV i portfolio putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-2

Što nudimo

- smještaj
- mogućnost dugoročne suradnje
- mlado, dinamično i pozitivno okruženje
- mogućnost napredovanja
- edukacije, putovanja, posjete sajmovima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.