Pošalji prijatelju

Prodajni inženjer / voditelj projekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Automatizacija u industriji i energetici: sustavi, oprema i usluge.
Zagrel Rittmeyer d.o.o. izvodi sve faze projekta automatizacije, od idejnog rješenja i projektiranja do programiranja, ispitivanja i puštanja sustava u rad, te održavanja.
Zagrel Rittmeyer d.o.o. je aktivan na tržištu u Hrvatskoj, kao i u inozemstvu.
Zagreel Rittmeyer d.o.o. član je Rittmeyer AG / Brugg Holding grupe, Švicarska.

Opis posla

- prepoznavanje prodajne prilike za standardne i nestandardne usluge iz područja sustava automatizacije i instrumentacije
- izrada posebnih tehničkih rješenja sukladno potrebama većih korisnika u kompleksnim sustavima
- izrada tehničke i komercijalne dokumentacije standardnih i nestandardnih usluga i proizvoda
- sudjelovanje na sastancima s tehničkim osobljem
- samostalan rad u planiranju i organizaciji poslova izvedbe sustava automatizacije i instrumentacije
- priprema rasporeda i vođenje ugradnje i servisa, nadzor i kontrola obavljenog posla
- upravljanje ostalim administrativnim zadacima na projektu
- pružanje stručne pomoći voditelju prodaje i ostalim članovima projektnog tima

Uvjeti

Potrebno obrazovanje:
- VI i VII stupanj (VŠS - prvostupnik, VSS - magistar struke) automatizacija, telekomunikacije ili ekvivalentno
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- sposobnost kombiniranja tehničkih i organizacijskih znanja, te prodajnih vještina
- kvalitetne komunikacijske sposobnosti
- dobra tehnička podloga iz područja IT tehnologija (Microsoft Office, CRM)
- dobra tehnička podloga iz područja računalnih/telekomunikacijskih mreža i tehnologija (radijske komunikacije, GPRS, Ethernet, IoT….), te PLC i SCADA sustava

Potrebno:
- samoinicijativnost i izrazita samostalnost u radu
- samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka
- direktno plansko izvještavanje nadređenih (voditelj, direktor, uprava)
- izražena želja za učenjem i usavršavanjem
- vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Molbu i životopis (hrv. i obvezno engl.), poželjno s fotografijom, molimo poslati putem linka za prijavu do 26.10.2019.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativna primanja, mogućnost napredovanja
- rad u stručnom i ambicioznom timu
- rad s modernim tehnologijama automatizacije i kontinuirano inženjersko usavršavanje
- putovanja: rad na terenu u Hrvatskoj i inozemstvu
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.