Pošalji prijatelju

Voditelj stroja (m/ž)

Turopolje

Rok prijave:

  • PANA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Turopoljska 4, Turopolje

Pana d.o.o. Turopolje trgovačko je društvo koje se bavi pilanskom proizvodnjom i proizvodnjom parketa i briketa. Od nedavno, Pana d.o.o. dio je poznate Weitzer Parkett grupe iz Republike Austrije. U tijeku je izgradnja novog proizvodnog pogona parketare u kojem se planira proizvodnja dvoslojnog parketa u količini 900.000,00 metara kvadratnih godišnje. Modernizacijom proizvodnje i uvođenjem novih tehnologija Pana d.o.o. iskazuje potrebu za zapošljavanjem visoko motiviranih radnika spremnih na učenje i napredovanje u struci.

Opis posla

- podešavanje stroja
- promjena alata
- odgovornost za količine i kvalitetu proizvoda
- osiguravanje potrebne količine ulaznih materijala
- odgovornost za izobrazbu radnika na stroju

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- 3 godine radnog iskustva, ali nije uvjet
- znanje jezika prednost, ali nije uvjet
- poznavanje rada na računalu prednost, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.