Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik (m/ž)

Veliko Trgovišće

Rok prijave:

  • PA-EL d.o.o.
  • Adresa: Dubrovčan 33b, 49214 Veliko Trgovišće
  • Telefon: +385 98 606 012
  • Web: http://www.pa-el.hr

PA-EL je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i regiji u području projektiranja, proizvodnje opreme, instaliranja i održavanja sustava katodne zaštite za cjevovode, spremnike, armiranobetonske konstrukcije, offshore strukture, brodove i druge specifične strukture. Odlika našeg poslovanja je custom made proizvodnja, te uspješno i kontinuirano praćenje i zadovoljavanje specifičnih potreba klijenata što ostvarujemo zahvaljujući našim djelatnicima, a potvrđujemo certifikatima ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Opis posla

- poslovi pripreme, dorade i obrade
- poslovi ispomoći kod instalacijskih i/ili proizvodnih i montažnih radova
- čišćenje i održavanje prostora, materijala i opreme za rad
- obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog radnika

Uvjeti

- predanost poslu i prilagodljivost
- sposobnost rada u timu i samostalno po potrebi
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na putovanja i terenski rad

Prednosti:
- radno iskustvo na sličnim poslovima

Životopise možete slati putem linka za prijavu. Za dodatne informacije možete nas nazvati na kontakt broj.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- primanja u skladu s rezultatima, učinkom te doprinosom organizaciji
- motivirajuće radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.