Pošalji prijatelju

Grafički dizajner - stručno osposobljavanje (m/ž)

Krapina

Rok prijave:

  • F.I.L.-ART d.o.o. film, marketing i zastupanje
  • Adresa: Gajeva 5, 49000 Krapina
  • Web: http://www.fil-art.hr

Studio za grafički dizajn i tisak Fil-art tvrtka je koja se već 20 godina aktivno bavi grafičkim dizajnom u svim sferama poslovanja, a svojim neprestanim usavršavanjem i nadograđivanjem postigla je značajne rezultate u Hrvatskoj i šire te je s vremenom poslovanje proširila i na tisak. Princip poslovanja tvrtke je „ključ u ruke“, od stvaranja vizualnog identiteta, dizajna ambalaže, preko grafičkog kreiranja i tiska letaka, kataloga, osmišljavanja izloga te unutarnjeg i vanjskog uređenja svih gospodarskih subjekata folijama do montaže odnosno aplikacije istih.

Opis posla

- pomoć dizajnerima oko svakodnevnog izvršavanja zadataka
- uređivanje slika
- ispisivanje tekstova
- vođenje brige o web stranici poduzeća
- fotografiranje proizvoda
- slaganje pripreme za tisak
- stvaranje jednostavnijih formi u dizajnu

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS grafičkog usmjerenja
- poznavanje ADOBE programa
- spremnost za rad u timu/grupi
- kreativnost
- pravo na stručno osposobljavanje kod Zavoda za zapošljavanje

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 484 741

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Photoshop

Što nudimo

- riječ je o stručnom osposobljavanju za rad u trajanju od 12 mjeseci s mogućnošću trajnog zapošljavanja po završetku osposobljavanja
- radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 9 do 17 sati, s mogućnošću prilagodbe
- plaću određuje Zavod za zapošljavanje sukladno svojim programima i zakonima
- vraćeni troškovi prijevoza u potpunosti
- učenje i osposobljavanje uz stručnjake s preko 10 godina iskustva u grafičkom dizajnu i pripremi za tisak
- grupne edukacije za sve zaposlenike zajedno prema dogovoru

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

Županija rada:

Krapinsko-zagorska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.