Pošalji prijatelju

Samostalni monter vodovoda i centralnog grijanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Akvadukt d.o.o.
  • Adresa: Fraterščica 71, 10000 Zagreb

Sa sjedištem u Zagrebu, naše poduzeće izvelo je već mnogo kvalitetnih radova na području instalacija u novoizgrađenim te starijim objektima. Osnovani smo 1993.g. kao obrt te smo se 2016.g. registrirali kao tvrtka i unaprijedili svoju djelatnost u skladu sa modernim trendovima. Djelujemo na području grada Zagreba i Zagrebačke županije te se trudimo izvesti sve radove u korektnim rokovima. Instalacije vodovoda, odvodnje, grijanja te plinske instalacije biti će izvršene uz pomoć kvalitetnih zaposlenika te moderne mehanizacije. Radimo precizno, sigurno i pouzdano. Sve naše stalne stranke zadovoljne su našim izvedbama. Uvodimo instalacije u novoizgrađene objekte, ali isto tako i radimo sanaciju i adaptaciju instalacija u starijim objektima.

Opis posla

Zbog povećanog obujma posla, tražimo osobu na radnom mjestu:

Monter vodovoda i centralnog grijanja (m/ž).

Osoba će raditi na poslovima montiranja, postavljanja, kontrole, održavanja, nadzora rada i servisiranja sustava za instalacije vodovoda, odvodnje i centralnog grijanja.

Radno vrijeme je od 7:00 do 15:00 sati.

Uvjeti

Od kandidata očekujemo pristojnost, odgovornost i dosljednost radu, u skladu s propisima. Mora biti snalažljiv, samoinicijativan i sposoban odlučivati u novonastalim uvjetima.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Što nudimo

- kandidata zapošljavamo u stalni radni odnos
- plaća je redovita te isplaćujemo i naknadu za prijevoz
- za kandidata je osiguran i topli obrok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.