Pošalji prijatelju

Mehatroničar / Elektroničar (m/ž)

Hrvatska, Slovenija

Rok prijave:

Tvrtka Koenig & Bauer (AT) GmbH dio je njemačke grupacije Koenig & Bauer AG, jedne od vodećih svjetskih tvrtki za proizvodnju tiskarskih strojeva iz raznih područja grafičke industrije. Posluje na tržištu regije (Austrija, Mađarska, Slovenija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija i Albanija), a osnovne djelatnosti su prodaja, instalacija, servisiranje te redovito održavanje novih i rabljenih strojeva za tisak iz arka.

Opis posla

U svrhu daljnjeg unapređenja poslovanja želimo osnažiti naš tim s novim kolegom/icom na radnom mjestu:

Mehatroničar / Elektroničar (m/ž).

Opis posla: instalacija, dijagnostika, servisiranje te redovno održavanje komponenti iz područja elektronike i pripadajućeg softwarea na tiskarskim strojevima za tisak iz arka.

Uvjeti

Potrebne vještine i kompetencije za radno mjesto Mehatroničar/Elektroničar (m/ž):
- poznavanje elektroničkih sklopova, PLC uređaja, frekventnih regulatura, servo pogona i senzorike
- dijagnostika, tehnička pismenost (čitanje el. shema, dokumentacije, uputa...), osnovno poznavanje programiranja PLC-a
- informatički obrazovan/a (poželjno naprednije poznavanje rada na računalu)
- engleski i/ili njemački jezik u govoru i pismu
- ambiciozna, odgovorna i samostalna osoba
- spremnost na usavršavanje i timski rad
- spremnost na terenski rad
- aktivan vozač B kategorije
- minimalno stručna sprema SSS iz područja elektrotehnika / automatizacije
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije osnovni uvjet)

Ako ste zainteresirani za nove izazove svoju ponudu dostavite nam putem linka Prijava najkasnije do 09.11.2019.
Nakon razmatranja zaprimljenih prijava i procesa selekcije kandidata, na razgovor će biti pozvani oni kandidati koji uđu u uži selekcijski proces.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- temeljnu obuku i postupno uvođenje u tim (u tvornici i na terenu)
- kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
- rad u jednoj od vodećih svjetskih tvrtki iz područja grafičke industrije
- suradnju s mladim i dinamičnim timom u regiji
- službeni mobitel i prijenosno računalo
- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca
- poticajna primanja uz isplatu svih dodatnih troškova (dnevnice, prekovremeni rad, putni troškovi...)
- nije obavezno biti stalno prisutan u uredu, moguć rad te polazak iz mjesta stanovanja
- plaća od 8500kn (osnovna plaća)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 8500 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.