Pošalji prijatelju

Skladištar II u protočnom skladištu (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

Koncern Intereuropa, kontroliran od matičnog društva Intereuropa d.d. sa sjedištem u Kopru (Slovenija), sa svojom poslovnom mrežom prisutan je u više od 12 povezanih društava u 9 država.

Vlastite tvrtke sa mrežom svojih poslovnih jedinica i logističkih terminala imamo u Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Makedoniji, Crnoj Gori, Kosovu, Albaniji i Ukrajini.

Logistička rješenja u ostalim državama Europe i svijetu osiguravamo mrežom pouzdanih poslovnih partnera.

Opis posla

- utovar, istovar i pretovar robe, preuzimanje i predaja robe
- kontroliranje šifri artikala
- zaprimanje i izdavanje dokumentacije, drugih dokumenata o robi, izvješća i eventualnih zapisnika o manipulaciji robom i nadzor nad manipulacijom robe prema pratećoj dokumentaciji
- utvrđivanje i obavještavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
- samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
- obavljanje drugih poslova i zadatka po posebnim nalozima i zaduženjima
- rad organiziran u smjenama koje uključuju noćni rad

Uvjeti

- IV. ili III. stupanj
- poželjni kandidati osposobljeni za rukovatelja viličarom
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje rada na računalu: MS Office paket
- poželjno radno iskustvo na skladišnim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- redovna primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
- naknadu za obrok
- djelomičnu naknadu troškova prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.