Pošalji prijatelju

Uredski administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Radiometer d.o.o. je podružnica danske tvrtke Radiometer Medical ApS, pionira i vodećeg proizvođača bolničkih i laboratorijskih uređaja za praćenje acidobaznog stanja pacijenata. Uz široku ponudu acidobaznih analizatora, Radiometer upotpunjava svoj program s uređajima za uzorkovanje krvi, transkutano praćenje plinova u krvi te brzu dijagnostiku kritičnih parametara pacijenata u akutnom stanju. Više od 3.400 zaposlenika i 32 podružnice diljem svijeta, svakodnevno pomažu zdravstvenim radnicima pri liječenju i zbrinjavanju kritično ugroženih pacijenata. Radiometer Medical je član američke tvrtke Danaher od 2004 godine. Danaher je vodeća tvrtka u području dijagnostike i znanosti sa 70.000 zaposlenika širom svijeta koji dijele istu viziju „Helping realize life's potential“.

Opis posla

Radiometer d.o.o. trenutno traži visoko motiviranu osobu, željnu učenja i usavršavanja te rada u međunarodnom timu na poziciji Uredski administrator (m/ž). Osnovni zadatak je organizacija i određivanje administrativnih poslova, podrška suradnicima, komunikacija s korisnicima te izvještavanje centralnom uredu.

Svakodnevne zadatke čine:
- zaprimanje i obrada narudžbi, praćenje isporuka te ispostava
- vođenje lokalnog skladišta
- praćenje objava postupaka javne nabave
- prikupljanje i priprema dokumentacije za postupke javne nabave
- obrada reklamacija na isporuku i kvalitetu robe
- organizacija službenih putovanja i kongresa
- priprema dokumentacije za knjigovodstvo
- nabava uredskih potrepština
- podrška pri održavanju baze kontakata korisnika (CRM)
- podrška u pripremi materijala za marketinške kampanje

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- poželjno iskustvo u radu s državnim institucijama, bolnicama ili postupcima javne nabave
- prednost u radu u zastupstvu medicinskih i IVD proizvoda
- prednost 3 ili više godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- rad u MS Office okruženju
- prednost poznavanje MS Dynamics CRM sustava
- prednost poznavanje MS Axapta ERP sustava
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu

Ukoliko se želite pridružiti našem timu, molimo Vas da nam pošaljete svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos sa stimulativnim uvjetima
- mogućnost edukacije i napredovanja
- kvalitetne radne uvjete i pozitivnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.