Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

Črnomelj, Slovenija

Rok prijave:

Smo družinsko podjetje z več kot 35 letno tradicijo na področju gradbeništva. Sprva smo začeli z dejavnostjo prevoza razsutega tovora, kasneje pa dejavnost razširili na področje gradbene mehanizacije in gradbeništva.

Opis posla

Išče se kandidat za delovno mesto: Zidar (m/ž).

Opis del in nalog:
- zidraska dela v gradbeništvu - nizke gradnje

Uvjeti

Prijavite se preko linka za prijavo.

Što nudimo

- 8 urni delavnik
- plača po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.