Pošalji prijatelju

Voditelj elektromonter / Samostalni elektromonter (m/ž)

Njemačka, Čakovec i okolica

Rok prijave:

  • ELECTA d.o.o.
  • Adresa: Trg bana Josipa Jelačića 6, 40315 Mursko Središće
  • Telefon: +385 91 621 2198
  • Web: https://electa.hr/

Tvrtka Electa d.o.o izrađuje elektrotehničke projekate, izvođenje elektroinstalacijskih radova, ispitivanje i puštanje u pogon izvedenih električnih instalacija. Postani dio tima od 60 elektroinstalatera različitih profila koji imaju bogato radno iskustvo u autoindustriji i stanogradnji. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu i okolici. Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske električare i elektromontere.

Opis posla

U potrazi smo za:

Voditeljima elektromontera / Samostalnim elektromonterima (m/ž).

Opis posla:
- vođenje elektromonterskih radova na gradilištu
- nadgledanje tima elektromontera
- vođenje dnevnika rada (Bautagebuch)
- rad sa troškovnicima (aufmass)
- izgradnja kabelskih trasa
- kabliranje
- instalacija, montaža i spajanje električnih ormara
- spajanje periferne opreme kao što su motori, pogoni, krajnjih sklopki, senzori

Uvjeti

- srednje strukovno obrazovanje
- poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (prednost)
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža (E-plan)
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- odgovornost
- informatička pismenost (Word, Excel)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, a dodatne informacije možete dobiti telefonskim putem.

Veselimo se Vašoj prijavi!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 9-16€ neto)
- rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- svim našim zaposlenicima dajemo ugovore na neodređeno vrijeme
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
- plaćamo odvožene kilometre
- plaćena božićnica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1800 do 2800 EUR

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.