Pošalji prijatelju

Supervizor novih instalacija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SCHINDLER HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Kovinska 4 A/2, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.schindler.com/hr

Schindler je sinonim za mobilnost. Mobilnosti su potrebni eksperti.
Grupacija Schindler osnovana je 1874. godine u Švicarskoj i spada u vodeće dobavljače liftova, pokretnih stepenica i srodnih usluga. Schindlerova rješenja mobilnosti svakoga dana pokreću milijardu ljudi diljem svijeta. Iza uspjeha kompanije stoji preko 60.000 zaposlenika koji rade u više od 100 zemalja.

Opis posla

Schindler traga za motiviranom osobom, koja teži iznimnim rezultatima i kvaliteti u svemu što radi. Glavna odgovornost Supervizora novih instalacija (montaže) bit će vođenje, organizacija rada i razvoj tima zaposlenika koji rade na izvođenju projekata ugradnje dizala, pokretnih stepenica i traka na teritoriju Republike Hrvatske, te izvođenje projekata u skladu sa planovima i procedurama kompanije.

Mobilnost treba TEBE. Ovo su tvoji glavni izazovi:
- planiranje i delegiranje rada među monterima, podizvođačima i članovima tima u skladu sa zahtjevima klijenta
- nadziranje i kontrola izvršenja radova, materijala, montaže i dokumentacije
- implementiranje instalacijskih metoda Grupe
- aktivno upravljanje, razvijanje i obuka zaposlenika uključenih u proces montaže
- osiguranje postizanja zadanih ciljeva
- priprema gradilišta za montažu u skladu sa uputama Grupe
- osiguranje usklađenosti rada sa zdravstvenim i sigurnosnim postupcima
- analiza osnovnih uzroka odstupanja, postavljanje i provedba korektivnih radnji
- briga o klijentima prije i tijekom cijelog postupka instalacije
- praćenje troškova projekata

Mjesto rada: Zagreb

Uvjeti

Koje uvjete je potrebno ispuniti?
- VŠS/VSS elektrotehničke, strojarske ili slične naobrazbe sa min 3 godine iskustva na poslovima montaža (prednost iskustvo u liftarskoj industriji)
ili SSS elektrotehničke, strojarske ili slične naobrazbe s položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova vođenja građenja i min 10 godina iskustva na poslovima montaža
- prednost imaju kandidati koji posjeduju rješenje o upisu u imenik ovlaštenih voditelja građenja Hrvatske komore inženjera strojarstva
- razvijene pregovaračke osobine i sklonost izgradnji odnosa s kolegama i kupcima
- samoinicijativnost i usmjerenost na rješavanje problema
- orijentiranost na postizanje rezultata
- napredno znanje i uporaba MS Office paketa
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Što je još potrebno znati?

Ova pozicija je sjajna mogućnost da se priključiš ambicioznoj internacionalnoj kompaniji i nastaviš karijeru u dinamičnom okruženju. Imat ćeš priliku rasti i razvijati se i osobno i profesionalno uz iskusne kolege iz Hrvatske i inozemstva. Nudimo stimulativna primanja i bonus.

Ako smatraš da imaš ono što nam je potrebno, radujemo se upoznavanju sa tobom!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.