Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Lučko

Rok prijave:

Tvrtka Termostroj se bavi proizvodnjom električnih kotlova. 99% svojih proizvoda izvozimo. U 2019. godini smo izgradnjom nove proizvodne hale povećali kapacitet proizvodnje radi zahtjeva tržišta te tražimo nove zaposlenike.

Opis posla

Pomoćni radnik u elektromontaži u proizvodnji električnih kotlova.

Uvjeti

Tražimo odgovornu osobu koja želi raditi. Osobu koja se uklapa u kolektiv.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Radno vrijeme od ponedjeljka do petka, neoporezivi primitci, godišnji odmor 22 radna dana, mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 10000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.