Pošalji prijatelju

Tehničko-komercijalni predstavnik (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

  • JUB d.o.o.
  • Adresa: Ulica hrvatskih branitelja 11, 10430 Samobor
  • Web: http://www.jub.hr

Grupacija JUB je međunarodno priznata tvrtka s 140 godina tradicije na području proizvodnje građevinskih materijala (boja, fasada, ljepila, zaštita drveta i metala, hidroizolacija…), a koja danas obuhvaća dvanaest podružnica u drugim državama te posluje na dvadeset inozemnih tržišta.

Opis posla

Traži se:

Tehničko-komercijalni predstavnik za središnju Hrvatsku (m/ž).

Opis posla:
- stalni kontakt i obilazak trenutnih i potencijalnih kupaca
- tehnička podrška i savjetovanje kupaca i poslovnih partnera
- informiranje poslovnih partnera o proizvodima iz asortimana
- odgovornost za vođenje postojećih i pronalaženje novih klijenata
- kontakt sa odjelom logistike i financija u svrhu što bolje podrške kupcu
- mjesečno izvještavanje o prodajnim aktivnostima
- sudjelovanje u rješavanju reklamacija kod poslovnih partnera
- praćenje tržišta prodaje i kretanja cijena

Uvjeti

- VSS/VŠS/SSS ekonomskog ili odgovarajućeg tehničkog usmjerenja
- iskustvo rada u prodaji proizvoda za graditeljstvo
- prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- razvijene komunikacijske sposobnosti i prodajne vještine
- odgovornost, kreativnost i fleksibilnost u radu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u međunarodnoj tvrtki u ugodnoj i poticajnoj radnoj okolini
- usavršavanje u struci i osobni razvoj
- stalni radni odnos
- stimulativna primanja ovisno o postignutim rezultatima
- službeno vozilo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.