Pošalji prijatelju

Radnik na robotiziranom obradnom centru (m/ž)

Dražice

Rok prijave:

  • TTO THERMOTECHNIK društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i prodaju tehničke robe
  • Adresa: Lukeži 17, Dražice, 51218 Jelenje
  • Web: http://www.thermotechnik.hr

TTO Thermotechnik d.o.o. je renomirana tvrtka u domaćem vlasništvu s dugogodišnjom izvoznom tradicijom. Bavimo se proizvodnjom i prodajom metalurških proizvoda iz područja sanitarija i grijanja. Naši proizvodi kvalitetom i tehnički zrelim rješenjima zadovoljavaju zahtjeve tržišta zapadne Europe pa se velika većina našeg programa plasira na tom tržištu, pretežno u Njemačkoj i Austriji. No i domaće i ostala tržišta sve više prepoznaju našu kvalitetu te i tu imamo niz vrijednih poslovnih partnera.

Tvrtka njeguje vrijednosti dobre organizacije rada, visoke kvalitete finalnih proizvoda, inovativnosti i ozbiljnog pristupa i predanosti poslu. Zahvaljujući tome stabilno poslujemo i rastemo.

TTO Thermotechnik traži kvalitetne osobe za rad u proizvodnom pogonu za proizvodnju razdjelnika za sustave grijanja.

Opis posla

- prima radne naloge od poslovođe
- kontrolira mjere na proizvodima i ostale kvalitativne značajke
- prijavljuje sve teškoće u radu (oštećenja alata, greške uzrokovane višom silom)
- vodi računa o alatima na stroju kojeg poslužuje
- vrši radnje jednostavnog održavanja strojeva sukladno planu održavanja
- sudjeluje u dijagnosticiranju i otklanjaju kvarova kako bi se skratilo vrijeme zastoja
- po nalogu rukovodioca/poslovođe proizvodnje učestvuje u istovaru – utovaru repromaterijala
- brine se o urednosti radnog mjesta

Uvjeti

- najmanje srednja škola ili tome usporediva znanja čitanja, pisanja
- srednja razina korištenja računala
- sposobnost čitanja i razumijevanja jednostavnijih nacrta i obavljanje relevantnih mjerenja
- poželjno osnovno znanje o funkcioniranju strojeva
- spretnost u radu rukama i baratanju alatima i strojevima (naročito fina motorika), brzina, sposobnost cjelodnevnog stajanja na nogama
- rad u smjenama

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- rad u tehnološki i organizacijski naprednom okruženju
- stalni razvoj i edukacije
- rad u stabilnom i uspješnom izvoznom poduzeću s dugogodišnjom tradicijom
- plaćeni troškovi prijevoza
- regres i božićnica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.