Pošalji prijatelju

Nadzorni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROMETNICE ZAGREB d.o.o. za graditeljstvo
  • Adresa: Gundulićeve Dubravke 28., 10020 Zagreb

Mi smo tvrtka s više od 10 godina uspješnog poslovanja na hrvatskom tržištu. Primarna djelatnost su nam projektiranje i stručni nadzor, te u tim područjima ostvarujemo kontinuirani kontrolirani rast. Od novih djelatnika očekujemo stručnost, znanje, određenu razinu samostalnosti te odgovornost i izvršavanje zadataka u zadanom roku.

Izrađujemo prvenstveno projekte niskogradnje te projektiramo sve vrste prometnica i prometnih površina (lokalne i nerazvrstane ceste, gradske prometnice, gradske avenije, obilaznice gradova, pješačke i biciklističke staze, županijske i državne ceste te objekte na istima, itd.).

Opis posla

- nadzorni inženjer na izgradnji objekata u niskogradnji (prometnice, hidrotehnički objekti, geotehnički objekti, geotehnički objekti, tehnologija građenja - materijali)
- komunikacija s naručiteljem i izvođačima radova

Uvjeti

- VSS, dipl. ing. građevine
- iskustvo u obavljanju nadzora gradnje
- članstvo u HKIG
- izvrsne organizacijske sposobnosti
- vozačka dozvola (B kategorija)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- kontinuirano stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja uskladno poslovnim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.