Pošalji prijatelju

Voditelj projekta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Da biste znali kamo idete, morate znati odakle ste krenuli. Mi u Dubravici prošli smo dug put od obiteljskog obrta do moderne tvrtke prepoznate po uspješnom spajanju tradicije sa suvremenim pekarskim trendovima. Do svega što smo do danas postigli vodila nas je jedna nit koju zasigurno nastavljamo slijediti i u godinama koje su pred nama - duboka i iskrena strast prema pekarstvu.

Tražimo motivirane osobe za radno mjesto:

Opis posla

- sudjelovanje u projektiranju
- razrada i priprema projekata za izvođenje
- ishođenje suglasnosti i akata za gradnju
- koordinacija i nadzor izvođača
- izrada projekta izvedenog stanja

Uvjeti

- VSS/magistar struke smjer: arhitektura – građevina – produkt dizajn
- sa ili bez iskustva u završnim građevinsko obrtničkim radovima
- znanje engleskog jezika
- napredno znanje rada u ARCHICAD-u
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u prijateljskom okruženju
- redovita, stimulativna primanja
- priliku za stalno zaposlenje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.