Pošalji prijatelju

Proizvodni radnik za cinčanje (m/ž)

Dugo Selo

Rok prijave:

  • CINČAONICA USLUGE d.o.o.
  • Adresa: Ulica Trnošćica 17, 10370 Dugo Selo

Opis posla

S ciljem jačanja našeg tima, tražimo kandidata za radno mjesto:

Proizvodni radnik za cinčanje (m/ž).

Mjesto rada: Cinčaonica usluge d.o.o., ulica Trnošćica 17, 10370 Dugo Selo.

Ključne odgovornosti radnog mjesta:
- odgovoran za kvalitetu obavljenog posla
- odgovoran za zaduženi alat i materijal
- odgovoran za održavanje sredstava rada
- odgovoran za zaštitu kupaca od nekvalitetnog proizvoda (autokontrolor)
- odgovoran za korištenje HTZ opreme i primjenu mjera za rad na siguran način

Kandidat će na radnom mjestu obavljati sljedeće zadatke:
- rukovanje opremom i procesom cinčanja, upravljanje postupkom hlađenja i postupkom pasivizacije, a sve prema tehnološkim uputama i prema pravilima struke
- provođenje postupaka na peći; pregled robe na nosaču, čišćenje površine kade (površine cinkove taline)
- upravljanje mosnom dizalicom (uvjet: dozvola za rad s mosnom dizalicom)
- pregled i priprema robe za cinčanje prema planu i potrebama proizvodnje, nadzor i organizacija ispravnog vješanja proizvoda na grede (nosače) prema tehnološkim uputama i pravilima struke
- primjena propisa, akta i uputa u svezi zaštite života i zdravlja radnika, zaštite od požara, te zaštite okoliša i imovine Društva
- zaprimanje potrebnog materijal, alata i opreme za obavljanje posla
- selektiranje nekvalitetnih proizvoda, selektiranje škarta po vrsti materijala
- predlaganje poboljšanja i racionalizacije u procesu obrade
- održavanje čistoće alata, strojeva i radnog mjesta
- obavljanje drugih poslova po nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti

Prednost imaju kandidati sa sljedećim znanjima i kvalifikacijama:
- KV, VKV, SSS tehničkog smjera
- uvjerenje o osposobljavanju za upravljanje mosnom dizalicom
- uvjerenje o osposobljavanju za upravljanje viličarom

Ako ste kandidat koji ispunjava navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da nam se obratite sa prijavom i životopisom zaključno s 03.11.2019. putem linka za prijavu.

Što nudimo

- poticajno i izrazito dinamično radno okruženje
- osobni i profesionalni razvoj kroz svakodnevni rad

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.