Pošalji prijatelju

Operater za digitalni tisak (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

  • KARIKA SISAK, PROIZVODNI, USLUŽNI I TRGOVAČKI OBRT, MILAN MUTAVČIĆ

Opis posla

Traži se osoba za rad na printerima velikog formata, oslikavanje folijama, grafičku pripremu i tisak (letci, vizitke, posteri), doradne grafičke poslove.

Uvjeti

- SSS, bez obzira na usmjerenje
- osnovno znanje programa Corel Draw i Photoshop
- od kandidata se očekuje sistematičnost, pedantnost, kreativnost, sklonost timskom radu
- poželjan je položen vozački ispit B kategorije, ali nije uvjet za zasnivanje radnog odnosa

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Photoshop

Što nudimo

- u dogovoru s poslodavcem, moguća je isplata naknade za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.