Pošalji prijatelju

Inženjer elektrotehnike / Prodajni inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- pružanje podrške i rad s postojećim klijentima
- izrada ponuda za opremu industrijske automatizacije

Uvjeti

- poznavanje industrijske automatizacije
- spremnost na trajno usavršavanje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

- stalno stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu
- visoku samostalnost u radu i profesionalnu podršku
- odgovarajuće nagrađivanje
- pokriveni troškovi putnih naloga
- službeni mobitel, laptop

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.