Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Stype je domaća tehnološka tvrtka koja je ujedno i globalni lider u proizvodnji 'camera tracking' opreme.

Stype grupa dizajnira, proizvodi i plasira sofisticirane high-tech proizvode za televizijske kuće. Naša tehnologija nezaobilazni je dio elektroničke opreme na brojnim kultnim događanjima poput Superbowl-a, svjetskih nogometnih prvenstava, Eurovizije, UFC-a, League of Legends te brojnih drugih sportskih i kulturnih događanja u produkciji vodećih TV postaja kao što su BBC, MTV, FOX i CNN.

Zadnjih osam godina svojim proizvodima konstantno pomičemo granice u TV industriji te doprinosimo popularizaciji 'Augmented Reality' i 'Virtual Reality' efekata u televizijskim prijenosima.

Neke od naših radova možete vidjeti na sljedećem linku: https://stype.tv/our-work/

Postanite građanin 'Virtualne Republike Stype' te koračajte zajedno s nama VR/AR svijetom! Uz to, posjetite i brojna mjesta diljem ne-virtualnog svijeta te gradite svoje znanje u najvećim TV kućama na planetu Zemlji!

Više možete doznati na web stranici tvrtke.

Opis posla

Kao rezultat kontinuiranog rasta, tražimo osobu za sljedeću poziciju:

Samostalni računovođa (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- dnevno knjiženje svih ulaznih i izlaznih transakcija
- obračun putnih naloga
- samostalna predaja PDV i JOPPD obrasca
- priprema i predaja izvještaja za poreznu upravu

Mogu se prijaviti kandidati iz cijele Hrvatske, no radilo bi se iz ureda u Zagrebu.

Uvjeti

- 2 godine iskustva u računovodstvu
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada u MS Office (Word, Excel) ili srodnim alatima
- oko za detalje (npr. uočiti greškicu među puno monotonih brojčica)
- odlično snalaženje u radu sa zadanim vremenskim okvirima

Prednosti:
- višegodišnje iskustvo u računovodstvu
- završen ekonomski fakultet ili edukacija za samostalnog računovođu

Ako ste osoba koja je:
- ugodna i smirena
- savjesna i odgovorna
- temeljita i pedantna
- brzo uči i željna učenja

...tada bi ovaj posao mogao biti za Vas.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- usavršavanje kroz kontakt sa računovodstvenim stručnjacima
- ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću promjene u stalni radni odnos nakon probnog roka
- kompetitivna primanja
- neformalno radno okruženje sa fleksibilnim radnim vremenom
- rad u timu s mladim profesionalcima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.