Pošalji prijatelju

Voditelj izdvojenog pogona (m/ž)

Čabar

Rok prijave:

  • TRGOVAČKI OBRT "P & J"
  • Osoba za kontakt: Danica

Trgovački obrt "P&J" je osnovan 1994. godine. U 25 godina postojanja prošli smo transformaciju od lokalnog obrta i vinarije, preko veleprodaje pića do mreže Gastro Diskonata u dvije županije gdje smo danas. Kompanija unazad nekoliko godina vrlo snažno i sigurno raste, te namjeravamo zadržati takav trend u godinama koje slijede. Trenutno imamo 24 stalno zaposlena radnika, a sa sezonskim radnicima, studentima i učenicima ukupno zapošljavamo oko 50 ljudi.

Djelatnost kojom se dominantno bavimo je snabdijevanje HORECA (hoteli, restorani, cafe barovi) kupaca s pićem, hranom, sredstvima za čišćenje, repro materijalom i sl.

Opis posla

Tražimo osobu za radno mjesto Voditelja izdvojenog pogona "Gastro Diskont Čabar".

Posao se sastoji od vođenja našeg diskonta u Čabru što uključuje: rad na blagajni, briga o izgledu prodajnog prostora, naručivanje robe i sl.

Uvjeti

Tražimo osobu koja:
- je organizirana
- ambiciozna
- marljiva i predana

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 51 554 454

Što nudimo

- radno mjesto je za nepuno radno vrijeme, odnosno ukupno 21 sat tjedno
- radi se ponedjeljkom, srijedom i petkom, dok su ostali dani su neradni
- osnovna plaća je 2.000,00 kn neto uz dodatne bonuse u slučaju dobrih poslovnih rezultata izdvojenog pogona, kada može iznositi i preko 2.500,00 kn
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- motivirajuću plaću uz mogućnost dodatnih bonusa
- slobodne nedjelje i blagdane
- 2 tjedna godišnjeg odmora

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.