Pošalji prijatelju

Bravar (m/ž)

Moerdijk, Nizozemska

Rok prijave:

  • STI PRO SOLUTIONS d.o.o.

Sti Pro Solutions d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu je tvrtka koja se konstantno razvija i već dugi niz godina zapošljava kvalitetne građevinske i industrijske djelatnike poput skelara, cjevara, bravara, montera, zavarivača i izolatera u Hrvatskoj, Belgiji i Nizozemskoj, Njemačkoj i Austriji.

Opis posla

Zbog povećanja opsega posla raspisujemo oglas za radno mjesto:

Vaš posao uključivati će:
- poslove vezane uz bravarske radove u Rafineriji u Nizozemskoj, točnije gradu Moerdijk
- proizvodnju i izradu metalnih dijelova te ugradbenih sklopova prema nacrtima
- bravarski radovi, rad s čelikom i drugim metalima
- povezivanje limova, cijevi, profila i ugradbenih skupina
- montiranje metalnih konstrukcija, ugradbenih dijelova i drugih metalnih elemenata
- demontiranje metalnih konstrukcija, ugradbenih dijelova i drugih metalnih elemenata

Početak rada: 30.10.2019.

Uvjeti

Što se od Vas očekuje?:
- poželjno radno iskustvo minimalno jednu godinu
- fleksibilnost i organizacija
- volja za napretkom
- timski rad
- osnovno znanje njemačkog ili jezika

Ukoliko smatrate da ste idealan kandidat, molimo Vas kontaktirajte nas.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Jezici:

Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)

Što nudimo

- hrvatska prijava u statusu izaslanog radnika
- visoka primanja uz mogućnost napretka
- plaćen prijevoz i smještaj u potpunosti
- dugoročan projekt i siguran posao
- osigurana sigurnosna oprema, obuća i odjeća

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.