Pošalji prijatelju

Zavarivač TIG postupkom (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • 4 CNC TEH d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
  • Adresa: Rimski put 31, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.4cncteh.hr

Tvrtka 4 CNC TEH d.o.o. bavi se strojnom obradom metala, obradom lima, varenjem konstrukcija itd. Nalazimo se u Novom Jelkovcu (Sesvete). Tražimo marljive i stručne djelatnike, koji će svojim znanjem i sposobnostima pomoći unaprjeđenju tvrtke.

Opis posla

Tražimo zavarivača TIG postupkom za zavarivanje lakih metalnih konstrukcija, pretežno za automobilsku industriju, iz inoxa, aluminija i crnih metala te zavarivača koji je vješt u varenju inox cjevovoda.

Radno mjesto je u Sesvetama (Zagreb).

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Rad na neodređeno. Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka, od 8:00 do 16:00 sati.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.