Pošalji prijatelju

Voditelj odjela informatičke podrške (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Jadranski luksuzni hoteli d.d. su vodeća hrvatska hotelijerska tvrtka s hotelima koji se nalaze na području Dubrovnika, Cavtata i Mljeta. Naš uspjeh temeljimo na vrhunskoj usluzi, prepoznavanju potreba gostiju i praćenju svjetskih trendova u hotelijerstvu.

Više o nama pogledajte na našoj web stranici www.adriaticluxuryhotels.com

Ovim putem vas pozivamo da se prijavite za

SLOBODNO RADNO MJESTO

VODITELJ ODJELA INFORMATIČKE PODRŠKE (m/ž)

Mjesto rada: Dubrovnik

Uvjeti:

  • visoka stručna sprema informatičkog ili srodnog usmjerenja
  • najmanje tri godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama u području informatičke podrške
  • poznavanje engleskog jezika

Ugovor: na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od šest mjeseci

Osnovni opis poslova i odgovornosti:

  • upravlja informatičkom i telekomunikacijskom poslovnom podrškom
  • provodi strategiju unaprijeđenja informatičkih sustava
  • nadzire sve aspekte organizacije i poboljšanja telekomunikacijskog sustava
  • definira, komunicira i nadzire provedbu standarda u području informatičke i telekomunikacijske podrške u Društvu
  • definira procese rada unutar Odjela
  • nadzire implementaciju odobrenih projekata
  • sudjeluje u izradi Godišnjeg poslovnog plana informatičke podrške i telekomunikacijske podrške, izrađuje proračun Odjela i nadzire njegovo ostvarenje
  • osmišljava, koordinira i nadzire provedbu interne i eksterne edukacije na području informatičke podrške
  • analizira sigurnosne potrebe, dobre prakse i prihvaćanje standarda informacijske sigurnosti
  • predlaže aktivnosti za poboljšanje sigurnosti IT sustava
  • educira zaposlene vezano za sigurnost informacijskog sustava
  • vrši nadzor nad upravljanjem incidentima i upravlja istragama u slučajevima narušavanja sigurnosti informacijskog sustava

Prijave se primaju u roku od 8 dana od dana objave ovog oglasa, a najkasnije do 18.10.2019.

Svoju molbu i životopis s dokazima o ispunjavanju uvjeta i eventualne preporuke pošaljite na adresu:
Jadranski luksuzni hoteli d.d., Dubrovnik, Masarykov put 20, (Odjel ljudskih potencijala)

ili putem linka za prijavu.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju tražene uvjete neće se razmatrati.

Sve potrebne informacije mogu se dobiti i putem telefona broj: 385 20 300 369, 300 372.

Pridružite se našem timu!

Hotel Excelsior Dubrovnik - Hotel Bellevue Dubrovnik - Villa Orsula Dubrovnik - Villa Agave Dubrovnik - Villa Sheherezade Dubrovnik - Hotel Dubrovnik Palace - Hotel Kompas Dubrovnik - Grand Villa - Argentina Dubrovnik - Villa Glavić Dubrovnik - Hotel Croatia Cavtat - Hotel Odisej Mljet - Hotel Supetar Cavtat

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.