Pošalji prijatelju

Mehaničar (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • MAG-COMMERCE d.o.o.
  • Adresa: M. Tita 6, Šenkovec, 40 000 Čakovec

"MAG COMMERCE" je tvrtka koja pokriva sve potrebe koje malo, srednje i veliko poduzetništvo danas traži na našem tržištu. Tvrtka je osnovana 1991. godine, sa sjedištem u Čakovcu. Kao tvrtka, orijentirani smo prema potrebama Vaših proizvodnih pogona, Vaših skladišta i Vaše unutarnje logistike. S dugogodišnjim iskustvom u ovoj djelatnosti i prisutnošću na hrvatskom tržištu, izrasli smo u respektabilnu i čvrstu tvrtku, koja je spremna i željna u svakom trenutku biti na usluzi Vama, na način da vam osiguramo:
- cijene: koje su vrlo konkurentne, pristupačne i privlačne
- proizvode iz našeg asortimana; koji pokrivaju sve potrebe Vašeg poduzeća, koji će biti pouzdani, kvalitetni i s kojima ćete biti zadovoljni
- servis: koji je brz i obavljen najkasnije u roku do 48 sati, te cijenom isto tako prihvatljiv kao i naši proizvodi
- savjetovanje: će Vam pomoći da se opustite i da ne gubite vrijeme na stvari za koje smo mi specijalizirani

Opis posla

Tražimo komunikativnog, odgovornog te snalažljivog suradnika (m/ž) za radno mjesto servisera.

Uvjeti

- mehaničar / automehaničar

Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada na viličarima te kandidati koji su radili u segmentu automatike.

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni mobitel i automobil
- mogućnost dodatnih edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.